+38 044 303 95 61 +38 067 474 53 81
Повернення і обмін товару

Я можу обміняти товар або повернути товар?

 

Так, Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує Вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

  1. Товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, і т.п.;
  2. Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  3. Збережені всі ярлики і заводське маркування.

Тобто, Ви маєте право обміняти непродовольчий товар на аналогічний, якщо товар не задовольнив Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

У разі, якщо Ви звернулися протягом 14 днів з моменту покупки з проханням обміняти товар неналежної якості на Вашу думку, але товар відповідає критеріям товару належної якості, в такому випадку продавець не проводить обмін товару.

Обмін або повернення товару здійснюється тільки після з'ясування причин його невідповідності критеріям належної якості і підтвердження того, що умови експлуатації не порушені.

 

Увага! При покупці м'яча, на шов і ніпель діє гарантія протягом 1 місяця. Умови повернення та обміну можна уточнити за телефонами, вказаними на сайті.

Де і як можна зробити обмін або повернення товару?

Обміняти або повернути товар можна в нашому пункті видачі товару у місті Києві.

При собі Вам потрібно мати товар, упаковку з комплектуючими і товарний чек.

Якщо Ви перебуваєте не в Києві, товар необхідно відправити «Новою Поштою». Подробиці пересилання уточнюйте за телефонами, вказаними на сайті. 

З питань сервісного обслуговування і повернення товару звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті, з понеділка по п'ятницю  з 09:00 до 18:00. 

Вдалих покупок в нашому магазині!

З повагою, колектив інтернет-магазину Select Sport!