+38 044 303 95 61 +38 067 474 53 81
Про компанію

   SELECT Sport є одним з провідних світових виробників зшитих вручну м'ячів. Інноваційна данська компанія з довгою історією виробляє близько трьох мільйонів м'ячів на рік і представлена ​​в основних регіонах світу, а також експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн.

 

   У 1947 році Ойгіль Нільсен, воротар збірної Данії з футболу, заснував компанію SELECT. У період 1940-1951 рр. він виходив у светрі національної збірної 28 разів і виграв з командою бронзу Олімпійських ігор в Лондоні в 1948 році.

 

   В ті часи навіть зіркові гравці не могли жити виключно на зарплату спортсмена і Ойгіль вирішив вчитися професії спортивного психолога, а також працював на взуттєвій фабриці. Там він створив перший футбольний м'яч. 1951 рік ознаменувався тим, що Футбольна асоціація Данії уклала угоду з Ойгілем Нільсеном на поставку м'ячів для національної збірної. Причому цей контракт діє досі. Футбольні м'ячі SELECT стали чимось абсолютно новим, тому що вони не мали зовнішньої шнурівки. Завдяки цьому м'яч зберігає круглу форму набагато краще і шнурівка не приноситиме неприємностей при ударах ногами або головою. Це дозволило по-новому винайти футбольний м'яч.

 

Oigel Nilson

 

 

Тоді всі футбольні м'ячі складалися з восьми секцій коров'ячої шкіри, що найбільш нагадувало коричневий шкіряний апельсин. Пізніше використовувалася конструкція з 18 довгастих смужок, але до 1962 року, коли SELECT представив один з найбільших винаходів в історії футболу - 32-панельний м'яч.

 

   На початку 1970-х років Ойгіль Нільсен знову став першовідкривачем, коли він і SELECT представили гандбольний м'яч з 32 секцій. У 1974 році в SELECT припинили використовувати шкіру корови і створили м'яч зі штучної шкіри, причому зшитий вручну. Цей матеріал швидко замінив в SELECT натуральну шкіру і сьогодні більшість м'ячів виробляється з синтетичної шкіри, незалежно від видів і брендів. Всі сучасні футбольні, футзальні та гандбольні м'ячі мають 32-панельну структуру, яку придумав Ойгіль Нільсен.

 
SELECT означає якість

   Футбольні, футзальні та гандбольні м'ячі SELECT шиються вручну і тому зберігають свій ідеальний баланс, відскок і політ, навіть у важких погодних умовах. Досягти такого рівня якості не легко. Протягом приблизно 60 років для виробництва зшитих вручну м'ячів в SELECT використовували тільки найкращу шкіру і (пізніше) найкращі синтетичні матеріали. Для того, щоб гарантувати, що всі м'ячі SELECT відповідають вимогам за якістю, вони ретельно перевіряються на нашій виробничій ділянці в Пакистані, а для кращих м'ячів ми проводимо ще одну інспекцію в Данії. Перш ніж поставити нашу продукцію, ми перевіряємо шви, покриття, сферичність, окружність, вагу, герметичність і якість друку. Ми навіть накачуємо камери, які виробляємо, щоб забезпечити ідеальний баланс. Коли справа доходить до кращих м'ячів, то наші стандарти якості є найвищими в галузі, навіть вище, ніж у FIFA, тому що SELECT гарантує якість наших м'ячів!

 

1947 - Ойгіль Нільсен розробив свій перший футбольний м’яч
1951 - SELECT представив перший у світі м’яч без шнурівки
1951 - Офіційний постачальник м’ячів для Данського футбольного союзу
1952 - Футбольний м’яч без шнурівки обраний офіційним м’ячем Олімпійських ігор
1957 - Офіційний постачальник м’ячів для Данської федерації гандболу
1962 - SELECT представляє перший у світі 32-панельний футбольний м’яч
1972 - SELECT представляє перший у світі 32-панельний гандбольний м’яч
1974 - SELECT представляє перший у світі зшитий вручну м’яч із поліуретану
1996 - FIFA і SELECT створюють універсальні стандарти для футбольних м'ячiв
2005 - Офіційний м’яч у іспанській гандбольній лізі АСОБАЛЬ
2005 - Офіційний постачальник м’ячів для ІГФ (Міжнародна федерація гандболу)
2009 - Офіційний м’яч у бельгійській футбольній лізі Жупіле
2010 - Офіційний постачальник м’ячів для Федерації футболу Бельгії
2011 - Офіційний м’яч у норвезькій футбольній Тіппелізі
2012 - Офіційний м’яч у французькій гандбольній лізі ЛНГ
2012 - SELECT представляє перший у світі "розумний" футбольний м’яч
2013 - Офіційний м’яч у фінській футбольній Вейккауслізі
2015 - Офіційний м’яч у сербській футбольній Суперлізі
2015 - Офіційний м’яч у данській футбольній лізі Alka суперлізі
2016 - Офіційний постачальник м’ячів для ЄГФ (Європейська гандбольна федерація)
2016 - Офіційний м’яч в італійській жіночій Серії А
2017 - Офіційний м’яч у шведських футбольних Аллсвенскан і Супереттан
2017 - SELECT представляє перший у світі липкий гандбольний м'яч Maxi Grip
2018 - Офіційний м’яч у норвезьких футбольній чоловічій Елітесеріен і футбольній жіночій Топпсеріен
2018 - На фіналі чотирьох VELUX Ліги чемпіонів ЄГФ представлено гандбольний SELECT iBall, який в режимі реального часу зчитує і передає дані про свою швидкість, положення і т.п.
2018 - З сезону 2018-19 Select/Derbystar обрано офіційним м'ячем німецької Бундесліги

2019 - З сезону 2019-20 Select став офіційним м'ячем чемпіонату Португалії з футболу

2019 - Офіційний м'яч Професіональної футбольної ліги України

2019 - Select став постачальником офіційних м’ячів для 11 вищих футбольних ліг Європи, що більше, ніж у будь-якого іншого бренду

Вдалих покупок!

З повагою, інтернет-магазин Select Sport!